info
عکس ایستگاه اتوبوس چهاراه دلگشا
category

ایستگاه اتوبوس چهاراه دلگشا محله فلاحت - کوی دانشگاهیان، شیراز

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهاراه دلگشا

ایستگاه اتوبوس چهاراه دلگشا (ایستگاه اتوبوس) در محله فلاحت - کوی دانشگاهیان شیراز و کنارگذر بلوار سرداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله فلاحت - کوی دانشگاهیان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه رادیو شیراز و مرکز خرید گلستان و همچنین گرین برگر، سیسمونی کالای کودک، چهارراه دلگشا، کافه کاکو و ایستگاه اتوبوس کلانتری 19 بوستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهاراه دلگشا شیراز

ایستگاه اتوبوس چهاراه دلگشا شیراز در شهر شیراز، محله فلاحت - کوی دانشگاهیان و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار سرداران، بین شهید ان 1 و سرداران 5 بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهاراه دلگشا شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس دلگشا سعد قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهاراه دلگشا شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهاراه دلگشا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آرامگاه سعدیه
  بلوار نیستان، بین نیستان 18 و شهید فهندژ
 • ایستگاه اتوبوس کانادا
  بلوار ابونصر غربی، بین دلجو و نصر 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهاراه دلگشا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهاراه دلگشا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهاراه دلگشا ندارد.
  neshan logo