info
عکس برج امپریال
category

برج امپریال محله میرداماد، تهران

مجتمع تجاری اداری

درباره‌ی برج امپریال

برج امپریال (مجتمع تجاری اداری) در محله میرداماد تهران و خیابان کنارگذر میرداماد واقع شده است. این مجتمع یکی از هشت مجتمع تجاری اداری در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه بانک مرکزی ایران و مرکز خرید آرین و همچنین آموزشگاه زبان گاما (شعبه میرداماد)، مانتو میرداماد، لیزینگ رایان سایپا، رستوران قصر موج و هاکوپیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میرداماد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مجتمع‌های تجاری اداری که در محدوده برج امپریال واقع شده‌اند:

 • شرکت سرمایه گذاری وتجارت
  بلوار میرداماد، نیل، بین هشتم و خجند
 • مجتمع تجاری اداری رز میرداماد
  بلوار میرداماد، بین تبریزیان و کازرون
 • برج نادر
  بلوار میرداماد، بین شمس تبریزی و کازرون
 • رز میرداماد
  (4.2)
  بلوار میرداماد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Farhad Gholipur (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برج امپریال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برج امپریال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برج امپریال ندارد.
  neshan logo