info
عکس خوابگاه جلال آل احمد
category

خوابگاه جلال آل احمد محله قزل قلعه، تهران

خوابگاه و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خوابگاه جلال آل احمد

خوابگاه جلال آل احمد (خوابگاه و پانسیون) در محله قزل قلعه تهران و بزرگراه شهید گمنام، ارشد شمالی واقع شده است. این خوابگاه یکی از دو خوابگاه و پانسیون در محله قزل قلعه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه فرهنگی هنری ایوان شمس، پیتزا سیب 360، پارک قزل قلعه، خوابگاه متاهلین جلال آل احمد دانشگاه تهران و مدرسه شهید پندی قرار گرفته است.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه جلال آل احمد واقع شده‌اند:

 • خوابگاه کوی دانشگاه برادران
  بزرگراه جلال آل احمد، کارگر شمالی
 • خوابگاه شهید صباغ
  کارگر شمالی، مظفری خواه، بین صالحی و اردهال
 • پانسیون
  بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، افشار، بین ساجدی و کاج
 • خوابگاه شهید‌ موسوی دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی
  (3.0)
  بزرگراه شهید گمنام، 10/1، بیستون
 • خوابگاه متأهلی غدیر
  (4.5)
  کارگر شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ale (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه جلال آل احمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه جلال آل احمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه جلال آل احمد ندارد.
  neshan logo