info
عکس ایستگاه اتوبوس میرزا رضا ( آخر دانشسرا)
category

ایستگاه اتوبوس میرزا رضا ( آخر دانشسرا) محله شهید بهشتی، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرزا رضا ( آخر دانشسرا)

ایستگاه اتوبوس میرزا رضا ( آخر دانشسرا) (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید بهشتی تبریز و خیابان دانشسرا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان زکریا، خانه پروین اعتصامی، خانه موزه شیخ محمد خیابانی و مرکز خرید روما و همچنین کافه نات (دیوید 2)، باشگاه بدنسازی فرم تن، اداره کل راهداری استان معاونت حمل و نقل، شیرینی افتخاری و پل منصور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرزا رضا ( آخر دانشسرا) تبریز

ایستگاه اتوبوس میرزا رضا ( آخر دانشسرا) تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله شهید بهشتی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس دانشسرا، بین بهادری و شهید بهشتى می‌باشد. ایستگاه اتوبوس میرزا رضا ( آخر دانشسرا) تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان قطب قرار گرفته است. همچنین تاکسی تلفنی پارس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میرزا رضا ( آخر دانشسرا) تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرزا رضا ( آخر دانشسرا) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دکتر معدل (کمالی)
  شمس تبریزی، مسیر ویژ اتوبوس و تاکسی، بین نادر میرزا و دکتر معدل 2
 • ایستگاه اتوبوس دکتر معدل (کمالی)
  ثقه الاسلام جنوبی، بین نورآذر و برادران نیا
 • ایستگاه اتوبوس صدر الشعرا
  ایده لى، صدرالشعرا، بین احمدآباد و بابایی
 • ایستگاه اتوبوس اسماعیل بقال2
  سرباز شهید، بین وحدت و شهید طاهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرزا رضا ( آخر دانشسرا) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرزا رضا ( آخر دانشسرا) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرزا رضا ( آخر دانشسرا) ندارد.
  neshan logo