عکس کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت
مشاهده در نقشه نشان
category

کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت (محله ونک، تهران)

اداره و سازمان دولتی
3.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بلوار ستاری

موقعیت کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت در محله ونک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و بلوار ستاری واقع شده است. این اداره یکی از 101 اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خاتم الانبیا (ص)، مجتمع فرهنگی موزه ای سردار آسمانی و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین پایگاه بیمارستان ولیعصر ناجا، بیمارستان ولیعصر (عج) فراجا، اداره آموزش و پرورش منطقه 3 تهران، ساندویچ هایدا و کارگزاری آگاه قرار گرفته است.




راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بلوار ستاری

تلفن تماس: 02188226161

وب‌سایت رسمی: exp11.ir


سایر مراکز دولتی که در محدوده کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت واقع شده‌اند:

 • سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران
  سئول، خدامی، بعد از آرارات
 • دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه تهران
  بزرگراه کردستان، زاینده رود شرقی
 • فدراسیون بین المللی ورزشهای زورخانه ای وکشتی پهلوانی
  نلسون ماندلا (جردن)، سپیدار
 • پست برق
  نلسون ماندلا (جردن)، آرین
 • سرای محله آرارات
  بزرگراه کردستان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط roshana (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت ندارد.
  neshan logo