عکس کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت
category

کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت (محله ونک، تهران)

اداره و سازمان دولتی
3.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بلوار ستاری

موقعیت کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت در محله ونک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و بلوار ستاری واقع شده است. این اداره یکی از نود و شش اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خاتم الانبیا (ص) و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین پایگاه بیمارستان ولیعصر ناجا، بیمارستان ولیعصر (عج) ناجا، اداره آموزش و پرورش منطقه 3 تهران، کارگزاری آگاه و هایدا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بلوار ستاری

تلفن تماس: 02188226161

وب‌سایت رسمی: exp11.ir


سایر مراکز دولتی که در محدوده کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت واقع شده‌اند:

 • سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان
  (3.2)
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر، سعیدی، مهرشاد، بین انصاری و دریابندری
 • اداره آموزش و پرورش منطقه 3 تهران
  (3.0)
  ولیعصر، بین تابان و سرو
 • شرکت پژوهش و توسعه ناجی
  (4.0)
  پل میرداماد
 • اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
  (4.0)
  بلوار میرداماد، شهید اکبر نجفی، بین نیاز و ولیعصر
 • وزارت نیرو
  (3.2)
  هاشمی رفسنجانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط roshana (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارشناس رسمی دادگستری تشخیص اصالت خط امضا اثر انگشت تهران ندارد.