info
عکس دادسرای عمومی و انقلاب شهید تولایی
category

دادسرای عمومی و انقلاب شهید تولایی (اصفهان)

دادگاه
3.0
3 رای

درباره‌ی دادسرای عمومی و انقلاب شهید تولایی

دادسرای عمومی و انقلاب شهید تولایی (دادگاه) در اصفهان و خیابان 22بهمن، مجموعه اداری 22 بهمن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند گیملند (سرزمین بازی)، موزه دفاع مقدس و مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، رستوران غدیر ۳، دبستان فرهنگیان، آتلیه فیلم آرا و گروه مشاورین املاک آینده قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های قضایی که در محدوده دادسرای عمومی و انقلاب شهید تولایی واقع شده‌اند:

 • مجتمع شورای حل اختلاف
  (5.0)
  هشت بهشت شرقی، نرسیده به 8 متری متحد
 • اداره کل بازرسی استان اصفهان
  (5.0)
  22بهمن، مجموعه اداری 22 بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی اسماعیل زاده (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ شنبه 01 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دادسرای عمومی و انقلاب شهید تولایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 01 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دادسرای عمومی و انقلاب شهید تولایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دادسرای عمومی و انقلاب شهید تولایی ندارد.
  neshan logo