info
عکس خوابگاه دانشجویی شهید مجتبی فرزانه
category

خوابگاه دانشجویی شهید مجتبی فرزانه محله ولیعصر، تهران

خوابگاه و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خوابگاه دانشجویی شهید مجتبی فرزانه

خوابگاه دانشجویی شهید مجتبی فرزانه (خوابگاه و پانسیون) در محله ولیعصر تهران و خیابان مرزبان واقع شده است. این خوابگاه یکی از بیست و دو خوابگاه و پانسیون در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان تهران و بازار کامپیوتر رضا و همچنین رستوران اکبر جوجه، دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، کافه شیرینی اُفست، پوشاک تن درست و شرکت سریر سرویس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این خوابگاه به ایستگاه مترو تئاترشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه دانشجویی شهید مجتبی فرزانه واقع شده‌اند:

 • سلف غذا خوری خوابگاه حافظ
  حافظ، سیمی، زیبا شمالی
 • خوابگاه دانشجویان مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی
  کریمخان زند، به آفرین، بین ششم و پاس
 • خوابگاه پسرانه ولیعصر دانشگاه شاهد
  ولیعصر، دمشق
 • خوابکاه دخترانه شهید عضدی
  قرنی، صارمی
 • خوابگاه شهید عبدالله مرادی
  ولیعصر، رشت، بین یکم و مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه دانشجویی شهید مجتبی فرزانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه دانشجویی شهید مجتبی فرزانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه دانشجویی شهید مجتبی فرزانه ندارد.
  neshan logo