info
عکس تهیه غذای شیلان
category

تهیه غذای شیلان محله زرگری، شیراز

کترینگ و آشپزخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تهیه غذای شیلان

تهیه غذای شیلان (کترینگ و آشپزخانه) در محله زرگری شیراز و خیابان ولیعصر واقع شده است. این مکان یکی از چهار کترینگ و آشپزخانه در محله زرگری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی سرپوشیده شادشو و همچنین کال مارکت، نانوایی بربری (شاهقیص)، بیرون بر شیلان، کافی نت مازیار و آموزشگاه سینمایی دنیای آفتاب قرار گرفته است.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده تهیه غذای شیلان واقع شده‌اند:

 • تهیه غذای باربد
  بلوار شهید چمران
 • بیرون بر آقای سر آشپز
  بلوار ستارخان، 16 ستارخان، 16/2 ستارخان
 • رستوران بیرون بر اوتانا
  عفیف‌آباد، 10 عفیف آباد
 • کترینگ صوفی
  عفیف‌آباد، 8 عفیف آباد
 • بیرون بر ژو
  (5.0)
  بلوار ستارخان، بین 6 ستارخان و 8 ستارخان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط AMIRHANAN (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تهیه غذای شیلان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تهیه غذای شیلان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تهیه غذای شیلان ندارد.
  neshan logo