info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید واحدی
category

ایستگاه اتوبوس شهید واحدی محله قاسم آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید واحدی

ایستگاه اتوبوس شهید واحدی (ایستگاه اتوبوس) در محله قاسم آباد یزد و خیابان فروغ واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله قاسم آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دوچرخه سالار ، یدک سیکلت سید، فروشگاه شیک پوش، مسجد حضرت ابوالفضل قاسم آباد و کافه وودن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید واحدی یزد

ایستگاه اتوبوس شهید واحدی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله قاسم آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی، فروغ می‌باشد. ایستگاه اتوبوس شهید واحدی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید واحدی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید واحدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده
  بلوار خاتمی
 • ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان
  بلوار فردوسی
 • ایستگاه قطار
  بلوار دانشجو، دانشجو 48، راه آهن
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان هنرهای تجسمی
  بلوار امیر کبیر، بین بلوار فردوسی و بلوار حاج ابوالقاسم رشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید واحدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید واحدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید واحدی ندارد.
  neshan logo