info
عکس ایستگاه اتوبوس ولایت 7
category

ایستگاه اتوبوس ولایت 7 محله رضاییه، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولایت 7

ایستگاه اتوبوس ولایت 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاییه مشهد و بلوار ولایت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله رضاییه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امام زمان (عج) و همچنین کباب سرای سید، اغذیه صفا، دفتر بیمه کوثر، آبمیوه امید و کترینگ سفره ایرانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولایت 7 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس ولایت 7 مشهد است که در محله رضاییه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار ولایت، بین ولایت 7 و 9 بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ولایت 7 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس وحدت هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ولایت 7 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولایت 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 2/3
  بلوار شهید رستمی، رستمی 2، بین شهیدان بابایی 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس مصلی 10
  بلوار مصلی، بین مصلی 10 و 12
 • ایستگاه اتوبوس میرزاکوچک خان ۱۶
  بلوار میرزا کوچک خان، بین میرزا کوچک خان 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس وحدت 14
  بلوار وحدت، بین وحدت 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولایت 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولایت 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولایت 7 ندارد.
  neshan logo