info
عکس پیشخوان دولت
category

پیشخوان دولت محله فخب

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پیشخوان دولت

پیشخوان دولت (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله فخب گیلان، شهرستان رشت و خیابان نوروزی واقع شده است. این دفتر یکی از دو دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک در محله فخب گیلان، شهرستان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد آقا سید خلیل فخب، پست بانک و مرکز بهداشت قرار گرفته است.سایر دفاتر پیشخوان دولت و خدمات الکترونیک که در محدوده پیشخوان دولت واقع شده‌اند:

 • دفتر پیشخوان دولت زاهدی
  (5.0)
  جاده رشت - پیربازار، طالقانی، بین مشفق و یاس 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mehdi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیشخوان دولت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیشخوان دولت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیشخوان دولت ندارد.
  neshan logo