info
عکس لوازم یدکی الغدیر
category

لوازم یدکی الغدیر محله اروند، مشهد

لوازم یدکی خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم یدکی الغدیر

لوازم یدکی الغدیر (لوازم یدکی خودرو) در محله اروند مشهد و بلوار حر واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج لوازم یدکی خودرو در محله اروند مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع بقیه الله (عج)، آموزش رانندگی آرامش، رستوران بهارستان تک، کافی شاپ سوته دلان و کبابی یاسین و یونس قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده لوازم یدکی الغدیر واقع شده‌اند:

 • لوازم‌یدکی
  بلوار حر، پورسینا
 • لوازم اصلی موتور تربتی
  بلوار حر
 • لوازم یدکی
  بلوار حر، حر56
 • لوازم یدکی پرسپولیس
  بلوار حر، بین حر42 و 44
 • لوازم یدکی خودرو
  بلوار حر، حر 36
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم یدکی الغدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم یدکی الغدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم یدکی الغدیر ندارد.
  neshan logo