info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید ترابی
category

ایستگاه اتوبوس شهید ترابی محله محله سفلی، خوراسگان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید ترابی

ایستگاه اتوبوس شهید ترابی (ایستگاه اتوبوس) در محله محله سفلی خوراسگان و خیابان دکتر شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله محله سفلی خوراسگان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان فردوس و همچنین فروشگاه الغدیر، تجهیزات پزشکی مهرخ، فروشگاه پسر بابا، تعمیرگاه حرفه ای دوچرخه و مرغ و ماهی دریا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید ترابی خوراسگان

ایستگاه اتوبوس شهید ترابی خوراسگان در شهر خوراسگان، محله محله سفلی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در دکتر شریعتی، بین محمدرضا بهزاد و رسول ترابی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید ترابی خوراسگان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف خوراسگان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی سرویس مدارس شایستگان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید ترابی خوراسگان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید ترابی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ماه سلطان
  سلمان
 • ایستگاه اتوبوس شایان
  مقداد، نرسیده به شهاب
 • ایستگاه اتوبوس کوچه برکت
  سلمان، بین برکت و ملاکوچکیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید ترابی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید ترابی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید ترابی ندارد.
  neshan logo