عکس داروخانه صدر مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه صدر (محله ازگل، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید بابایی

موقعیت داروخانه صدر در محله ازگل تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه‌های نزدیک به داروخانه صدر

داروخانه صدر (داروخانه) در محله ازگل تهران و خیابان کنارگذر بابایی واقع شده است. این مکان یکی از ده داروخانه در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید لوازم یدکی خودرو و همچنین مهمانسرای هوانیروز، پایگاه بیمارستان شهید کشوری هوانیروز، شرکت تعاونی مسکن سیمرغ هوانیروز، فروشگاه کریم و درمانگاه هوانیروز قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید بابایی


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه صدر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط XYZ (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه صدر تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

داروخانه صدر خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد داروخانه صدر

  • avatar
    حسین ۱۳۶۴ (شهریار سطح ۹) سه شنبه 26 بهمن ماه 1400

    داروخانه خوب وعالی با

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه صدر تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه صدر تهران ندارد.
neshan logo