info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه 49
category

ایستگاه اتوبوس کوچه 49 محله کارتن سازی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه 49

ایستگاه اتوبوس کوچه 49 (ایستگاه اتوبوس) در محله کارتن سازی یزد و خیابان معراج(کارتن سازی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله کارتن سازی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اسپرت جوکار، مسجد باغ مسجد، خانه قهوه ، خدمات اتومبیل معراج و گیمنت الون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه 49 یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس کوچه 49 یزد، شهر یزد، محله کارتن سازی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین 45 و 47 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوچه 49 یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوچه 49 یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه 49 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پویا
  آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین جوکار 25 و معراج 27
 • ایستگاه اتوبوس میدان صنعت
  آزادگان، بین 24 آزادگان و 22 آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس میدان امیرکبیر
  بلوار واعظ، بین 42 و 40
 • ایستگاه اتوبوس میدان همافر
  همافر، ایمان
 • ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده
  بلوار جانباز، بین زیرگذر ابوالفضل و شهید صدوقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه 49 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه 49 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه 49 ندارد.
  neshan logo