info
عکس کافه عالی
category

کافه عالی محله ایرانشهر، تهران

درباره‌ی کافه عالی

کافه عالی (کافی‌شاپ) در محله ایرانشهر تهران و خیابان صراف زاده واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از 108 کافی‌شاپ در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه شهدا و بازار فرش عباسی و همچنین داروخانه مرکزی هلال احمر، هتل باباطاهر، کافه کاریزنو، شرکت بیمه آسیا و مجتمع قضایی شهید بهشتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه عالی تهران

کافی شاپ کافه عالی تهران را می‌توانید در شهر تهران محله ایرانشهر پیدا کنید. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان تهران، تهران، قرنی، صراف زاده است.

کافی شاپ کافه عالی تهران را می‌توان یکی از مکان‌های محبوب محله ایرانشهر دانست. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ کافه عالی تهران برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس پل کریمخان در نزدیکی کافی شاپ کافه عالی تهران قرار دارد. اگر بخواهید از طریق مترو به این کافی شاپ بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو طالقانی پیاده شوید. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه عالی تهران را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ کافه عالی تهران به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه عالی واقع شده‌اند:

 • کافه پیکو
  کریمخان زند، خردمند جنوبی
 • کارفه
  کریمخان زند، عضدی (آبان)، ارشد
 • کوچ سورفینگ
  کریمخان زند، به آفرین، بین علی ولدی و دوم
 • کافه آلویز
  قرنی، شهید آذرفر (چوبین)
 • کافی شاپ ما دو تا
  فردوسی، صبح امروز، ارباب جمشید، بین منوچهری و مهراول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کریم (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه عالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه عالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه عالی ندارد.
  neshan logo