info
عکس فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتانعکس فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان
category

فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان محله عباس آباد، اراک

فروشگاه لوازم ورزشی

درباره‌ی فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان

فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان (فروشگاه لوازم ورزشی) در محله عباس آباد اراک و خیابان میعاد واقع شده است. این فروش یکی از دو فروشگاه لوازم ورزشی در محله عباس آباد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مفاخر و مشاهير و پاساژ صفری و همچنین امامزادگان عبدالله (ع) و آمنه خاتون (س)، داروخانه هلال احمر، آب انار نارنوش، مبین نت و بانک شهر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان اراک

فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان اراک در شهر اراک، محله عباس آباد، واقع شده است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (09369189998) تماس بگیرید. فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله عباس آباد است و مشتریان زیادی دارد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند لوازم ورزشی نود، لوازم ورزشی سالار و فروشگاه ورزشی داتیس اسپرت قرار دارند.

چطور به فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان اراک برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان اراک مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فتحی شیاکو 3 قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر که در محدوده فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان واقع شده‌اند:

 • لوازم ورزشی نود
  بلوار امام خمینی، بین حمزه و گلها
 • لوازم ورزشی سالار
  بلوار امام خمینی، بین الکه و گلها
 • فروشگاه ورزشی داتیس اسپرت
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • لوازم ورزشی بهزاد
  خیابان شهید بهشتی، عمار
 • لوازم ورزشی کانون
  (4.0)
  بلوار امام خمینی، بین ملت و اسرافیلی عراقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی ش (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان ندارد.
  neshan logo