info
عکس لوازم ورزشی سالار
category

لوازم ورزشی سالار اراک

فروشگاه لوازم ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم ورزشی سالار

لوازم ورزشی سالار (فروشگاه لوازم ورزشی) در اراک و بلوار امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه طالقانی و پاساژ طلا و همچنین رستوران سمیعی، مسجد ساعت، کباب سرای میزبان اراک، پارکینگ عمومی طبقاتی خاتم و ثنا و اراک همراه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم ورزشی سالار اراک

فروشگاه لوازم ورزشی سالار اراک در شهر اراک، محله شهدا، واقع شده است. فروشگاه لوازم ورزشی سالار اراک یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شهدا است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان، فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد و لوازم ورزشی بهزاد هستند.

چطور به فروشگاه لوازم ورزشی سالار اراک برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم ورزشی سالار اراک از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سوم شعبان قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه لوازم ورزشی سالار اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه لوازم ورزشی سالار اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر که در محدوده لوازم ورزشی سالار واقع شده‌اند:

 • فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان
  خیابان شهید بهشتی، میعاد
 • فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد
  امام خمینی، بین آموزش و پرورش و حاجی علی خانی
 • لوازم ورزشی بهزاد
  خیابان شهید بهشتی، عمار
 • فروشگاه ورزشی داتیس اسپرت
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • لوازم ورزشی نود
  بلوار امام خمینی، بین حمزه و گلها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mohammad (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم ورزشی سالار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم ورزشی سالار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم ورزشی سالار ندارد.
  neshan logo