info
عکس لوازم ورزشی نود
category

لوازم ورزشی نود اراک

فروشگاه لوازم ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم ورزشی نود

لوازم ورزشی نود (فروشگاه لوازم ورزشی) در اراک و بلوار امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه طالقانی و پاساژ طلا و همچنین رستوران سمیعی، دبیرستان حکمت و دبستان فرهنگیان دهگان، کباب سرای میزبان اراک، اراک همراه و کلینیک دستیار قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم ورزشی نود اراک

فروشگاه لوازم ورزشی نود اراک در محله شهدا شهر اراک، در قرار دارد. فروشگاه لوازم ورزشی نود اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهدا به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان، فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد و لوازم ورزشی بهزاد هستند.

چطور به فروشگاه لوازم ورزشی نود اراک برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم ورزشی نود اراک از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1 قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه لوازم ورزشی نود اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه لوازم ورزشی نود اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر که در محدوده لوازم ورزشی نود واقع شده‌اند:

 • فروشگاه لوازم ورزشی کاپیتان
  خیابان شهید بهشتی، میعاد
 • فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد
  امام خمینی، بین آموزش و پرورش و حاجی علی خانی
 • لوازم ورزشی بهزاد
  خیابان شهید بهشتی، عمار
 • فروشگاه ورزشی داتیس اسپرت
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • لوازم ورزشی سالار
  بلوار امام خمینی، بین الکه و گلها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mohammad (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم ورزشی نود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم ورزشی نود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم ورزشی نود ندارد.
  neshan logo