info
عکس سونوگرافی رها (دکتر سبحانی)
category

سونوگرافی رها (دکتر سبحانی) محله 17 شهریور، تبریز

مرکز تصویربرداری پزشکی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سونوگرافی رها (دکتر سبحانی)

سونوگرافی رها (دکتر سبحانی) (مرکز تصویربرداری پزشکی) در محله 17 شهریور تبریز و خیابان ١٧ شهریور جدید واقع شده است. این مرکز یکی از چهارده مرکز تصویربرداری پزشکی در محله 17 شهریور تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان الزهرا تبریز، خانه ختایی (خانه هنرمندان تبریز) و خانه استاد شهریار و همچنین مطب دکتر قلم آرا جراح و متخصص چشم، مرکز ارزیابی و شنوایی سینا، مسجد مدینه، مرکز تصویربرداری ام آر ای ایران و داروخانه تعاون قرار گرفته است.
سایر مراکز تصویربرداری که در محدوده سونوگرافی رها (دکتر سبحانی) واقع شده‌اند:

 • رادیولوژی دکتر گرجانی
  طالقانی شمالی، 17 شهریور جدید، بین کوچه شرکت و آقا علی
 • رادیولوژی کسری
  طالقانی شمالی، 17 شهریور جدید، بین کوچه شرکت و ارک
 • فوتوگرافی نیشا (واحد اسکن و طراحی سه‌بعدی)
  طالقانی شمالی، بین اتحاد و عزب دفتریلر دوم
 • سونوگرافی کوثر
  طالقانی شمالی، بین امیرنظام و 17 شهریور جدید
 • رادیولوژی سونوگرافی پاستور
  ارتش جنوبی، پاستور جدید 2، بین حاج آقالار و صادقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نشان سالار (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 21 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سونوگرافی رها (دکتر سبحانی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 21 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سونوگرافی رها (دکتر سبحانی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سونوگرافی رها (دکتر سبحانی) ندارد.
  neshan logo