info
عکس داروخانه دکتر مزروعی
category

داروخانه دکتر مزروعی خمینی شهر

درباره‌ی داروخانه دکتر مزروعی

داروخانه دکتر مزروعی (داروخانه) در خمینی شهر و خیابان شمس تبریزی، اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا پروچیستا، رستوران بختیاری، پولک و نبات تیموری، داروخانه دکتر شریفیان و بازرگانی باباشاهی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر مزروعی خمینی شهر

داروخانه دکتر مزروعی خمینی شهر در شهر خمینی شهر، محله جوی آباد واقع شده است. این داروخانه در آدرس دقیق استان اصفهان، خمینی شهر، شمس تبریزی، اشرفی اصفهانی (کهندژ) قرار دارد.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر مزروعی خمینی شهر از داروخانه‌های خوب محله جوی آباد است. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دامپزشکی حکیم، داروخانه دکتر شریفیان و داروخانه دکتر صادقیان هستند. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر مزروعی خمینی شهر برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس جوی آباد در نزدیکی داروخانه دکتر مزروعی خمینی شهر قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر مزروعی خمینی شهر را برای شما قرار داده‌ایم. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.
نظرات کاربران در مورد داروخانه دکتر مزروعی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  omidi
  شنبه 14 فروردین ماه 1400

  داروخانه دکتر مزروعی داروهاش کامل هست تقریبا هردارویی بخواهیداینجاپیدامیشه، خدمات دهی خوبی دارن، ساعت کاری مناسب هست، پرسنل حرفه ای وخوش برخوردهستن وراهنمایی خوب ومفیدی درزمینه داروهامیکنن وقیمت هامناسب هست

 • avatar
  david
  جمعه 15 بهمن ماه 1400

  عالی


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر مزروعی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دامپزشکی حکیم
  نبوی منش، بین اشرفی اصفهانی و حسین فهمیده
 • داروخانه دکتر شریفیان
  (5.0)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین 124 و 118
 • داروخانه دکتر صادقیان
  (1.6)
  شمس تبریزی، بین ولیعصر و محمدی
 • داروخانه دکتر آجودانیان
  (4.0)
  شمس تبریزی، بین محمود صالحی و ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rahro56 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر مزروعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر مزروعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر مزروعی ندارد.
  neshan logo