info
عکس داروخانه شبانه روزی ثامن
category

داروخانه شبانه روزی ثامن خمینی شهر

درباره‌ی داروخانه شبانه روزی ثامن

داروخانه شبانه روزی ثامن (داروخانه) در خمینی شهر و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مردم شناسی جوی آباد قدیم و مجتمع تجاری و مسکونی مراد خان احمدی بختیاری و همچنین دندانپزشکی ثامن، باشگاه بدنسازی برنا، شهرداری منطقه 3 خمینی شهر، کارگاه CNG شیرازی و بانک سپه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شبانه روزی ثامن خمینی شهر

آدرس داروخانه شبانه روزی ثامن خمینی شهر، شهر خمینی شهر، محله جوی آباد است. آدرس دقیق این داروخانه، استان اصفهان، خمینی شهر، اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین 108 و سروستان است.

داروخانه شبانه روزی ثامن خمینی شهر یکی از داروخانه‌های خوب محله جوی آباد در شهر خمینی شهر است. داروخانه دکتر شریفیان، داروخانه دکتر صادقیان و داروخانه دکتر آجودانیان داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه شبانه روزی ثامن خمینی شهر برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. داروخانه شبانه روزی ثامن خمینی شهر در نزدیکی ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شبانه روزی ثامن خمینی شهر را ببینید. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.
نظرات کاربران در مورد داروخانه شبانه روزی ثامن

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  امین
  جمعه 03 اردیبهشت ماه 1400

  داروخانه شبانه روزی ثامن داروهای نایاب هم می توانید اینجا پیدا کنید، پرسنل خوش رفتار و مدیریت عالی

  1
 • avatar
  عابدی
  یکشنبه 29 فروردین ماه 1400

  داروخانه شبانه روزی ثامن داروهاش کامل هست تقریبا هردارویی بخواهیداینجاپیدامیشه، خدمات دهی خوبی دارن، ساعت کاری مناسب هست، پرسنل حرفه ای وخوش برخوردهستن وراهنمایی خوب ومفیدی درزمینه داروهامیکنن وقیمت هامناسب هست

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 31 مرداد ماه 1401

  داروخانه شبانه روزی ثامن بسیار عالی ،پرسنل خیلی خوب هزار مرتبه از داروخانه صادقیان بهتره و منصف ولی داروخانه صادقیان گران فروش و بی انصاف هست


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شبانه روزی ثامن واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر شریفیان
  (5.0)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین 124 و 118
 • داروخانه دکتر صادقیان
  (1.6)
  شمس تبریزی، بین ولیعصر و محمدی
 • داروخانه دکتر آجودانیان
  (4.0)
  شمس تبریزی، بین محمود صالحی و ولیعصر
 • داروخانه دکتر مزروعی
  (4.1)
  شمس تبریزی، اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط neda_mmm (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه روزی ثامن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه روزی ثامن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه روزی ثامن ندارد.
  neshan logo