info
عکس ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی
category

ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی محله جوی آباد، خمینی شهر

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی

ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی (ایستگاه اتوبوس) در محله جوی آباد خمینی شهر و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله جوی آباد خمینی شهر می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر مزروعی، رستوران بختیاری، لوازم یدکی شهریدک شیروی، دندانسازی اصلانی و پیتزا پروچیستا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی خمینی شهر

ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی خمینی شهر در شهر خمینی شهر، محله جوی آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین 128 و صالحی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی خمینی شهر محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف خمینی شهر می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی خمینی شهر و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موزاییک سازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوی آباد
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، سروستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی ندارد.
  neshan logo