info
عکس فروشگاه زغال و قلیان هخامنش
category

فروشگاه زغال و قلیان هخامنش خمینی شهر

کافی‌شاپ
2.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زغال و قلیان هخامنش

فروشگاه زغال و قلیان هخامنش (کافی‌شاپ) در خمینی شهر و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مردم شناسی جوی آباد قدیم و مجتمع تجاری و مسکونی مراد خان احمدی بختیاری و همچنین لوازم یدکی علی شیروی، گالری قفل و دستگیره اشراف، طباخی ساحل، موبایل قاصدک و بوتیک امید ادیداس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ فروشگاه زغال و قلیان هخامنش خمینی شهر

کافی شاپ فروشگاه زغال و قلیان هخامنش خمینی شهر را می‌توانید در شهر خمینی شهر محله جوی آباد پیدا کنید. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان اصفهان، خمینی شهر، اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین 106 و 113 بروید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد کافی شاپ فروشگاه زغال و قلیان هخامنش خمینی شهر، با شماره تلفن آن 09138951600 تماس بگیرید.

کافی شاپ فروشگاه زغال و قلیان هخامنش خمینی شهر از جمله کافی ‌شاپ‌های محبوب محله جوی آباد است.

چطور به کافی شاپ فروشگاه زغال و قلیان هخامنش خمینی شهر برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ فروشگاه زغال و قلیان هخامنش خمینی شهر می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین طلوع فجر توقف دارند، استفاده کنید. اپلیکیشن مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا بهترین مسیر را برای رسیدن به کافی شاپ فروشگاه زغال و قلیان هخامنش خمینی شهر انتخاب کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی که در نشان می‌توانید ببینید شامل آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

ما در ادامه تصاویری از کافی شاپ فروشگاه زغال و قلیان هخامنش خمینی شهر و ایستگاه‌های نزدیک به آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده فروشگاه زغال و قلیان هخامنش واقع شده‌اند:

 • قهوه فروشی سید
  شمس تبریزی، اردیبهشت
 • قهوه دیاکو
  (5.0)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین 124 و 118
 • کافه امیر علی
  (4.0)
  شمس تبریزی، میریان
 • کافی شاپ پرهام
  (4.3)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، 130، بهارستان، پروین اعتصامی
 • کافی شاپ دوستان
  (4.0)
  عماد سیادت، ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ramezan_i (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زغال و قلیان هخامنش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زغال و قلیان هخامنش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زغال و قلیان هخامنش ندارد.
  neshan logo