info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین طلوع فجر
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین طلوع فجر محله جوی آباد، خمینی شهر

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین طلوع فجر

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین طلوع فجر (ایستگاه اتوبوس) در محله جوی آباد خمینی شهر و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله جوی آباد خمینی شهر می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت آرش، پمپ بنزین طلوع فجر، خشکشوئی پتوشویی اتوبخار، نمایندگی ایران خودرو کد 2090 و ابزارالات نجاری پارسیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین طلوع فجر خمینی شهر

آدرس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین طلوع فجر خمینی شهر، شهر خمینی شهر، محله جوی آباد است. این ایستگاه اتوبوس در اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین طلوع فجر خمینی شهر عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف خمینی شهر بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین طلوع فجر خمینی شهر، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین طلوع فجر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شمس
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، پروین اعتصامی
 • ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین ابراهیمی و 60
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین طلوع فجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین طلوع فجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین طلوع فجر ندارد.
  neshan logo