info
عکس ایستگاه اتوبوس جوی آباد
category

ایستگاه اتوبوس جوی آباد محله جوی آباد، خمینی شهر

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جوی آباد

ایستگاه اتوبوس جوی آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله جوی آباد خمینی شهر و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ)، سروستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله جوی آباد خمینی شهر می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مردم شناسی جوی آباد قدیم و مجتمع تجاری و مسکونی مراد خان احمدی بختیاری و همچنین داروخانه شبانه روزی ثامن، دندانپزشکی ثامن، شهرداری منطقه 3 خمینی شهر، گالری مبل جانان و کارواش بخار جیران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوی آباد خمینی شهر

آدرس ایستگاه اتوبوس جوی آباد خمینی شهر، شهر خمینی شهر، محله جوی آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)، سروستان است. برای دسترسی به نقاط مختلف خمینی شهر، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جوی آباد خمینی شهر عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوی آباد خمینی شهر و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جوی آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین 128 و صالحی
 • ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین 125 و 129
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جوی آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جوی آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جوی آباد ندارد.
  neshan logo