info
عکس پارک زنان صنایع
category

پارک زنان صنایع محله ولیعصر، تهران

درباره‌ی پارک زنان صنایع

پارک زنان صنایع (پارک) در محله ولیعصر تهران و خیابان مرزبان واقع شده است. این بوستان یکی از شش بوستان در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان تهران و بازار کامپیوتر رضا و همچنین رستوران اکبر جوجه، دبیرستان ماندگار البرز، دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، کافه شیرینی اُفست و پوشاک تن درست قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این بوستان به ایستگاه مترو تئاترشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک زنان صنایع تهران

آدرس دقیق پارک بوستان پارک زنان صنایع تهران شهر تهران محله ولیعصر است. اگر آدرس دقیق این پارک را بخواهید، استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، سعید، مرزبان است. بوستان پارک زنان صنایع تهران را می‌توانیم یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله ولیعصر شهر تهران بدانیم. رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعی از جمله فست فودها و رستوران‌های خوب در اطراف این پارک هستند. از جمله مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان پارک زنان صنایع تهران می‌توانیم به برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران اشاره کنیم.

چطور به بوستان پارک زنان صنایع تهران برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید در جهت کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس وصال نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان پارک زنان صنایع تهران است. برای رفتن به این پارک می‌توانید در ایستگاه مترو تئاترشهر پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری را هم در نقشه نشان ببینید. مثلاً شما می‌توانید لوکیشن دقیق بوستان پارک زنان صنایع تهران روی نقشه را ببینید، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و از نظر کاربران دیگر در مورد این مکان باخبر شوید.

تصاویری که در ادامه می‌بینید، مربوط به این پارک است. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک زنان صنایع تهران را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت بنویسید.
نظرات کاربران در مورد پارک زنان صنایع

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  sima
  پنجشنبه 07 بهمن ماه 1400

  یک فضای کوچیک و درب بسته


سایر پارک‌های که در محدوده پارک زنان صنایع واقع شده‌اند:

 • بوستان مهندسی کامپیوتر
  (3.0)
  ولیعصر، رشت
 • بوستان فردوسی
  (3.0)
  انقلاب اسلامی، نیایی
 • پارک ماین
  (4.0)
  ولیعصر، رشت
 • پارک ارفع
  (4.0)
  حافظ، شهریار، یکم
 • پارک عمران
  (4.1)
  ولیعصر، رشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آریایی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک زنان صنایع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک زنان صنایع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک زنان صنایع ندارد.
  neshan logo