info
عکس بوستان مهندسی کامپیوتر
category

بوستان مهندسی کامپیوتر محله ولیعصر، تهران

درباره‌ی بوستان مهندسی کامپیوتر

بوستان مهندسی کامپیوتر (پارک) در محله ولیعصر تهران و خیابان ولیعصر، رشت واقع شده است. این بوستان یکی از شش بوستان در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان تهران، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین کافه عمارت یار، دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، دانشکده مهندسی برق، سازمان دارالقرآن الکریم و مسجد دانشگاه امیرکبیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این بوستان به ایستگاه مترو تئاترشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان مهندسی کامپیوتر تهران

بوستان مهندسی کامپیوتر تهران را می‌توانید در محله ولیعصر شهر تهران پیدا کنید. این پارک در آدرس دقیق استان تهران، تهران، ولیعصر، رشت قرار دارد. بوستان مهندسی کامپیوتر تهران از بهترین مکان‌های تفریحی محله ولیعصر در شهر تهران است. از میان فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک هستند، می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعیاشاره کنیم. مراکز تفریحی دیگری که در محدوده بوستان مهندسی کامپیوتر تهران قرار دارند، برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران هستند.

چطور به بوستان مهندسی کامپیوتر تهران برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. ایستگاه اتوبوس ولیعصر نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان مهندسی کامپیوتر تهران است. اگر بخواهید با مترو به این پارک بروید هم می‌توانید در ایستگاه مترو تئاترشهر پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان، در پیدا کردن بهترین مسیر به شما کمک می‌کند. اطلاعات خوب دیگری هم از طریق نقشه نشان می‌توانید به دست آورید. اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان مهندسی کامپیوتر تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان.

تصاویری که در ادامه می‌بینید، مربوط به این پارک است. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان مهندسی کامپیوتر تهران را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان مهندسی کامپیوتر واقع شده‌اند:

 • پارک زنان صنایع
  (1.0)
  انقلاب اسلامی، سعید، مرزبان
 • پارک شهید کبکانیان
  (3.0)
  بلوار کشاورز، کبکانیان، بین پنجم و مرتضی زاده
 • پارک فلسطین
  (4.3)
  بلوار کشاورز، فلسطین، تقی زاده
 • بوستان فردوسی
  (3.0)
  انقلاب اسلامی، نیایی
 • پارک ماین
  (4.0)
  ولیعصر، رشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرامرز (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان مهندسی کامپیوتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان مهندسی کامپیوتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان مهندسی کامپیوتر ندارد.
  neshan logo