info
عکس پست برق شیخ بهایی
category

پست برق شیخ بهایی محله شهرک والفجر، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی پست برق شیخ بهایی

پست برق شیخ بهایی (اداره و سازمان دولتی) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان شیخ بهائی، همت واقع شده است. این اداره یکی از ده اداره و سازمان دولتی در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی دندانپزشکی شهید شکری و جمعه بازار شیخ بهایی و همچنین ساختمان مرکزی شرکت مخابرات ایران، پژوهشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عج)، ایستگاه اتوبوس پایانه شهرک والفجر م ولیعصر، آلونی برگر و کلاسیک شوی مدرن آفتاب قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده پست برق شیخ بهایی واقع شده‌اند:

 • پست برق 63 یوسف آباد
  بزرگراه کردستان، ملاصدرا، شیرازی، قانعی راد
 • مخابرات تهران
  بزرگراه کردستان، ملاصدرا، شیرازی، قانعی راد
 • سازمان بازنشستگی شهرداری تهران (شرکت معین آسایش شهر)
  بزرگراه کردستان
 • اداره برق استان تهران
  ملاصدرا، شیرازی، امینی
 • شرکت تولیدی گاز لوله
  ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط alireza0619 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست برق شیخ بهایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پست برق شیخ بهایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست برق شیخ بهایی ندارد.
  neshan logo