عکس پست برق شیخ بهایی
مشاهده در نقشه نشان
category

پست برق شیخ بهایی (محله شهرک والفجر، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، همت

موقعیت پست برق شیخ بهایی در محله شهرک والفجر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

پست برق شیخ بهایی (اداره و سازمان دولتی) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان همت واقع شده است. این اداره یکی از ده اداره و سازمان دولتی در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی دندانپزشکی شهید شکری و جمعه بازار شیخ بهایی و همچنین ساختمان مرکزی شرکت مخابرات ایران، ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر، آلونی برگر، پژوهشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عج) و کلاسیک شوی مدرن آفتاب قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، همت


سایر مراکز دولتی که در محدوده پست برق شیخ بهایی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط alireza0619 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست برق شیخ بهایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پست برق شیخ بهایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست برق شیخ بهایی ندارد.
neshan logo