info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر تخلیه محله امیرآباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر تخلیه

ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله امیرآباد تهران و خیابان دانش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار شیخ بهایی و همچنین بنیاد ایران شناسی، خودپرداز بانک ملی، بوستان صبا، میدان دانشجو و مقبره شهید گمنام شهرک والفجر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر تخلیه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر تخلیه تهران است که در محله امیرآباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شیخ بهائی، دانش واقع شده است. ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر تخلیه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پروما برزیل قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر تخلیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک والفجر تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، بین پل آیینه وند و اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
  ملاصدرا، شیرازی، بین بهار دوم و گرمسار
 • ایستگاه اتوبوس چمران
  ملاصدرا، بعد از گلشن
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر تخلیه ندارد.
  neshan logo