info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه فجر
category

ایستگاه اتوبوس کوچه فجر محله یزد باف، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه فجر

ایستگاه اتوبوس کوچه فجر (ایستگاه اتوبوس) در محله یزد باف یزد و بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله یزد باف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اتاق تعاون استان یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه فجر یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس کوچه فجر یزد، شهر یزد، محله یزد باف است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بعد از امام حسین واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوچه فجر یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه فجر یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه فجر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بلوار شیخ کلینی، بلوار شیخ صدوق، بین شهید صدوق 17 و شیخ مفید
 • ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا
  بلوار مطهری، غربی مطهری
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ
  بلوار کارگر جنوبی، بلوار شیخ صدوق، بین شهید یزدانی و امام حسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه فجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه فجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه فجر ندارد.
  neshan logo