info
عکس صندل و دمپایی دنا
category

صندل و دمپایی دنا محله شیخ طوسی، اصفهان

فروشگاه کیف و کفش
4.5
4 رای

درباره‌ی صندل و دمپایی دنا

صندل و دمپایی دنا (فروشگاه کیف و کفش) در محله شیخ طوسی اصفهان و خیابان طالقانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و دو فروشگاه کیف و کفش در محله شیخ طوسی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ گیاهان دارویی اصفهان و همچنین کشتارگاه سپاهان مرغ دفتر مرکزی، کافه عصمت، شیرینی ناز خاتون، لاستیک و رینگ ملکوتی و مسجد شهید مطهری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه صندل و دمپایی دنا اصفهان

آدرس فروشگاه صندل و دمپایی دنا اصفهان، شهر اصفهان، محله شیخ طوسی و است. شماره تلفن این فروشگاه 09133375700 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه صندل و دمپایی دنا اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شیخ طوسی به شمار می‌رود. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به فروشگاه کفش پانتیک، تولید و پخش کشف لودیک و کفش پایتون اشاره کرد.

چطور به فروشگاه صندل و دمپایی دنا اصفهان برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه صندل و دمپایی دنا اصفهان مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس درمانگاه رضوی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه صندل و دمپایی دنا اصفهان زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. تصاویر مربوط به فروشگاه صندل و دمپایی دنا اصفهان را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های که در محدوده صندل و دمپایی دنا واقع شده‌اند:

 • فروشگاه کفش پانتیک
  شیخ طوسی غربی، بین شهید مطلبی فشارکی و شهید علی مالکی
 • تولید و پخش کشف لودیک
  شیخ طوسی غربی، حکیم اسدی، بین گلشن و اسفند
 • کفش پایتون
  پروین دسترسی محلی، 16 متری حکیم اسدی، شهید دکتر بهشتی
 • کفش رئال
  شیخ طوسی غربی، حکیم اسدی، بین شهید دکتر بهشتی و صدوقی
 • بازرگانی قاسمی
  پروین اعتصامی، رضائیان، بین شهید عبدالرسول قاسمی و حکیم اسدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صندل و دمپایی دنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صندل و دمپایی دنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صندل و دمپایی دنا ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، پروین اعتصامی، طالقانی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری صندل و دمپایی دنا

  شنبه 08:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 21:00
  دوشنبه 08:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 21:00
  چهارشنبه 08:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 21:00
  جمعه 08:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo