info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه 11
category

ایستگاه اتوبوس کوچه 11 محله بهار آزادی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه 11

ایستگاه اتوبوس کوچه 11 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهار آزادی یزد و خیابان بهار آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله بهار آزادی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی خشکی پزی برادران ابوالحسنی، خدمات فنی توان ، کیف و کفش سناتور نایک، فلافل جورواجور و خدمات لاستیک مارال عباسپور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه 11 یزد

ایستگاه اتوبوس کوچه 11 یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله بهار آزادی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید نواب صفوی، بهار آزادی، بین بهارآزادی 9 و 11 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه 11 یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ایساتیس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه 11 یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه 11 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان کشاورز
  شهید نواب صفوی، بین نواب صفوی 49 و میدان کشاورز
 • ایستگاه اتوبوس چادر
  شهید نواب صفوی، بین سلمان فارسی و سجادیه
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا نصرآباد
  بلوار استقلال، بین مسجد و میدان شهدای نصرآباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه 11 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه 11 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه 11 ندارد.
  neshan logo