info
عکس پوشاک سی گل
category

پوشاک سی گل محله فلسطین - انقلاب، تهران

درباره‌ی پوشاک سی گل

پوشاک سی گل (فروشگاه لباس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان مهاجر واقع شده است. این فروشگاه یکی از 231 فروشگاه لباس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن و پاساژ شانزلیزه و همچنین خانه کارگر جمهوری اسلامی، خانه فرهنگی زی، پوشاک جامعه، خبرگزاری دانشجویان ایران و خانه میرا (کافه) قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک سی گل تهران

برای رفتن به فروشگاه پوشاک سی گل تهران باید به شهر تهران، محله فلسطین - انقلاب و بروید. شماره تلفن این فروشگاه 02166954406 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه پوشاک سی گل تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله فلسطین - انقلاب به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، مروارید پوش بهامین، تولیدی ساتین و پیراهن قاضی هستند.

چطور به فروشگاه پوشاک سی گل تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک سی گل تهران مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو تئاترشهر که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه پوشاک سی گل تهران می‌باشد، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه پوشاک سی گل تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه پوشاک سی گل تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد پوشاک سی گل

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  bat_man
  شنبه 07 فروردین ماه 1400

  پوشاک سی گل پوشاک خوب با قیمت های مناسب و پرسنل خوش برخورد


سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک سی گل واقع شده‌اند:

 • مروارید پوش بهامین
  کارگر جنوبی، جمهوری اسلامی
 • تولیدی ساتین
  انقلاب اسلامی، بین فخر رازی و دوازدهم فروردین
 • پیراهن قاضی
  انقلاب اسلامی، رازی، بین مهبد و صائب
 • تولیدی آذین
  جمهوری اسلامی، بین شهریار و شیخ هادی
 • تولیدی شلوارزنانه
  ولیعصر، پرتوی، آراکلیان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط باربد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک سی گل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک سی گل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک سی گل ندارد.
  location استان تهران، تهران، ولیعصر، لبافی نژاد، زحل، مهاجر
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پوشاک سی گل

  شنبه 08:30 تا 17:00
  یک‌شنبه 08:30 تا 17:00
  دوشنبه 08:30 تا 17:00
  سه‌شنبه 08:30 تا 17:00
  چهارشنبه 08:30 تا 17:00
  پنج‌شنبه 08:30 تا 17:00
  جمعه 08:30 تا 17:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo