info
عکس سوپرمارکت
category

سوپرمارکت محله نازی آباد، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت

سوپرمارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله نازی آباد تهران و خیابان احدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نگین و همچنین شیرینی بالدی بال، کبابسرای ریحون، ظروف مسی زنجان نمایندگی آیدین مس، داروخانه شبانه روزی دکتر شرکا (ایده) و نانوایی بربری قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، یوسفی
 • سوپر مارکت یادگار پدر
  بزرگراه بعثت
 • سوپر غزال
  بزرگراه یارجانی، سیفی، بیست متری جوادیه، بین نیک پرور و نامدار
 • سوپر مارکت نظری
  بلوار شهید رجایی، بابایی، قشقایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کارن (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت ندارد.
  neshan logo