info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری تاریخی
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری تاریخی یزد

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری تاریخی

ایستگاه اتوبوس شهرداری تاریخی (ایستگاه اتوبوس) در یزد و بلوار بسیج واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آب انبار رستم گیو، موزه دیرینه شناسی کامبرین و پاساژ آزادی و همچنین کتابخانه مرکزی یزد، اقامتگاه بومگردی خشت و خاطره، موزه اسناد و نسخ خطی، هتل دالان یزد و شهرداری ناحیه 2 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری تاریخی یزد

در شهر یزد، محله محله گازرگاه ، ایستگاه اتوبوس شهرداری تاریخی یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار بسیج، بین جهانی و محمدی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرداری تاریخی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی پردیس قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرداری تاریخی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری تاریخی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهدا
  امام خمینی، بین ابوریحان و خیابان قیام
 • ایستگاه اتوبوس امام صادق
  بلوار شهید عاصی زاده، بین امام مهدی و مسجد الرئیس
 • ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی
  فرخی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
  خیابان قیام، امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری تاریخی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری تاریخی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری تاریخی ندارد.
  neshan logo