info
عکس پلیس + 10 خاوران
category

پلیس + 10 خاوران محله هاشم آباد، تهران

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پلیس + 10 خاوران

پلیس + 10 خاوران (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله هاشم آباد تهران و خیابان بلوچیان واقع شده است. این دفتر یکی از هشت دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک در محله هاشم آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین دبیرستان نمونه دولتی 17 شهریور، پوشاک کده، شهرداری منطقه 15 تهران، کلینیک تخصصی دندانپزشکی منطقه 15 شهرداری تهران و پارکینگ شبانه روزی مرادی قرار گرفته است.
سایر دفاتر پیشخوان دولت و خدمات الکترونیک که در محدوده پلیس + 10 خاوران واقع شده‌اند:

 • پلیس +10
  خاوران، بین میرزاده و محمودی
 • دفتر بیمه
  خاوران
 • دفتر خدمات الکترونیک شهر کد ۱۵۰۴
  بزرگراه بعثت، اول
 • دفتر خدمات الکترونیک - کد 1506
  (5.0)
  بزرگراه بسیج، سوری
 • دفتر پیشخوان دولت
  (5.0)
  خاوران، بین میرزاده و محمودی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آبتین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پلیس + 10 خاوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پلیس + 10 خاوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پلیس + 10 خاوران ندارد.
  neshan logo