info
عکس خوابگاه دانشجویی عطار
category

خوابگاه دانشجویی عطار محله دانشگاه تهران، تهران

خوابگاه و پانسیون

درباره‌ی خوابگاه دانشجویی عطار

خوابگاه دانشجویی عطار (خوابگاه و پانسیون) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان دکتر باستانی پاریزی واقع شده است. این خوابگاه یکی از بیست و سه خوابگاه و پانسیون در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و موزه خیمه شب بازی و همچنین پایگاه انتقال خون استان تهران (مرکز جامع وصال)، کافه مانا، مرغ سوخاری تهران، آموزشگاه زبان برزآبادی و گل فروشی ایریس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این خوابگاه به ایستگاه مترو بوستان لاله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه دانشجویی عطار واقع شده‌اند:

 • خوابگاه شهید عبدالله مرادی
  ولیعصر، رشت، بین یکم و مطهری
 • خوابگاه دانشجویی فلسطین
  بلوار کشاورز، کبکانیان، فیروز دهقان
 • پانسیون دخترانه آرامش
  کارگر جنوبی، روانمهر
 • خوابگاه پسرانه ولیعصر دانشگاه شاهد
  ولیعصر، دمشق
 • خوابگاه مهر انقلاب
  آزادی، جنتی، فرخنده فال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 20 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه دانشجویی عطار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 20 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه دانشجویی عطار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه دانشجویی عطار ندارد.
  neshan logo