info
عکس خوابگاه شهید عبدالله مرادی
category

خوابگاه شهید عبدالله مرادی محله ولیعصر، تهران

خوابگاه و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خوابگاه شهید عبدالله مرادی

خوابگاه شهید عبدالله مرادی (خوابگاه و پانسیون) در محله ولیعصر تهران و خیابان رشت واقع شده است. این خوابگاه یکی از بیست و دو خوابگاه و پانسیون در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان تهران، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین هتل جهان تهران، کافه کلانا، رستوران هندی مهاراجه، بینا اپتیک و دانشگاه هنر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این خوابگاه به ایستگاه مترو تئاترشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه شهید عبدالله مرادی واقع شده‌اند:

 • خوابگاه دانشجویی عطار
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، دکتر باستانی پاریزی
 • خوابگاه دانشجویی فلسطین
  بلوار کشاورز، کبکانیان، فیروز دهقان
 • خوابگاه عطار دانشجویان ایرانی
  انقلاب اسلامی، قدس، شفیعی، ضیا
 • خوابگاه
  بلوار کشاورز، سعید، رستاک، بین شوریده و همتی
 • خوابگاه دانشجویان مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی
  کریمخان زند، به آفرین، بین ششم و پاس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Saeed (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه شهید عبدالله مرادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه شهید عبدالله مرادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه شهید عبدالله مرادی ندارد.
  neshan logo