info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان کشاورز
category

ایستگاه اتوبوس میدان کشاورز محله رحیم آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان کشاورز

ایستگاه اتوبوس میدان کشاورز (ایستگاه اتوبوس) در محله رحیم آباد یزد و خیابان شهید نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله رحیم آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مادر و همچنین لوله و پروفیل سامعی، موبایل پارادوکس، پله سازی یزد نورد، آرایشگاه پاسارگاد و مرکز کامپیوتر نوین ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان کشاورز یزد

در شهر یزد، محله رحیم آباد ، ایستگاه اتوبوس میدان کشاورز یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید نواب صفوی، بین نواب صفوی 49 و میدان کشاورز قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان کشاورز یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان کشاورز یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان کشاورز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه 11
  شهید نواب صفوی، بهار آزادی، بین بهارآزادی 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس جایگاه نواب
  شهید نواب صفوی، بین چاوشیان و کوی مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس بهار آزادی
  شهید نواب صفوی، بهار آزادی، بین بهار آزادی 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور
  بلوار آیت الله مدنی، بین قدس و جنت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان کشاورز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان کشاورز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان کشاورز ندارد.
  neshan logo