info
عکس تایپ و تکثیر فرشته
category

تایپ و تکثیر فرشته محله چهارچشمه، مشهد

درباره‌ی تایپ و تکثیر فرشته

تایپ و تکثیر فرشته (خدمات چاپ) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار هاشمیه، هاشمیه 40 واقع شده است. این مکان یکی از شش خدمات چاپ در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد صاحب زمان (عج)، تیپاکس شعبه پیروزی، طباخی ترشیزیها، نانوایی کوثر و نمايندگي بيمه ایران ۸۸۹۰ قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات چاپ که در محدوده تایپ و تکثیر فرشته واقع شده‌اند:

 • فتوکپی تایپ
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 39 و 41
 • چاپ افست
  بلوار کوثر، کوثر 29، بین میدان پژوهش و بلوط
 • خدمات چاپ برگ سبز
  بلوار پیروزی
 • فتوکپی سادات
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 47
 • چاپ مرادپور
  بلوار پیروزی، بین پیروزی36 و 38
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تایپ و تکثیر فرشته اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تایپ و تکثیر فرشته در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تایپ و تکثیر فرشته ندارد.
  neshan logo