info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16
category

ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16 محله چهارچشمه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16

ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16 (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارچشمه مشهد و خیابان کوثر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد صاحب زمان (عج)، تیپاکس شعبه پیروزی، طباخی ترشیزیها، نانوایی کوثر و نمايندگي بيمه ایران ۸۸۹۰ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16 مشهد

ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله چهارچشمه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین میدان شهید محمد اسدی و کوثر 15 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس برسام واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثر جنوبی 16 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21
  بلوار کوثر
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی 30
  بلوار پیروزی، بین میدان حر و پیروزی30
 • ایستگاه اتوبوس خیابان پرواز
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 62
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 43
  بلوار کوثر، میدان پژوهش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین میدان شهید محمد اسدی و کوثر 15
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo