info
عکس هایپر میوه کوهستان
category

هایپر میوه کوهستان (محله درکه، تهران)

میوه و سبزی فروشی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر میوه کوهستان

هایپر میوه کوهستان (میوه و سبزی فروشی) در محله درکه تهران و خیابان کوهپایه واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو میوه و سبزی فروشی در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه درکه و همچنین رستوران اسپیو، مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان منطقه یک تهران (خانه معلم درکه)، کافه سالار، نانوایی سنگکی و خودپرداز بانک تجارت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از میوه و سبزی فروشی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر میوه و سبزی فروشی‌های که در محدوده هایپر میوه کوهستان واقع شده‌اند:

 • هایپرمیوه کوروش
  درکه، احمدپور
 • میوه فروشی
  (3.0)
  درکه، موسوی مطلق، مسیر کوهنوردی درکه به پناهگاه پلنگچال
 • میوه فروشی رمضان
  (5.0)
  دانشجو، باغ
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sokoot_yahya (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر میوه کوهستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر میوه کوهستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر میوه کوهستان ندارد.
  location استان تهران، تهران، درکه، کوهپایه
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری هایپر میوه کوهستان

  شنبه 08:00 تا 23:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 23:00
  دوشنبه 08:00 تا 23:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 23:00
  چهارشنبه 08:00 تا 23:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 23:00
  جمعه 08:00 تا 23:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo