info
عکس مجتمع تعمیرگاهی شهرک ولایت
category

مجتمع تعمیرگاهی شهرک ولایت

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تعمیرگاهی شهرک ولایت

مجتمع تعمیرگاهی شهرک ولایت (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در استان تهران، شهرستان تهران و خیابان چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین، شهدای دانشجو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین مختص ساکنین شهرک ولایت، فروشگاه ساتر، قرارگاه شهدای گمنام ولایت و هیات رزمندگان اسلام، مجتمع کارواش و خدمات ماشین ولایت و تره بار بابایی قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده مجتمع تعمیرگاهی شهرک ولایت واقع شده‌اند:

 • خدمات خودرو بهمن
  چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین
 • تعمیرگاه خودرو
  چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین
 • تعمیرگاه آقای کمک فنر
  چمن آرا
 • نانوسرامیک کوکو کار
  چمن آرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط seyed jafar (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تعمیرگاهی شهرک ولایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تعمیرگاهی شهرک ولایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تعمیرگاهی شهرک ولایت ندارد.
  neshan logo