info
عکس ایستگاه اتوبوس طالقانی غربی
category

ایستگاه اتوبوس طالقانی غربی محله جنت‌ آباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس طالقانی غربی

ایستگاه اتوبوس طالقانی غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران و خیابان پژوهنده واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خورشت طهرون، برگر هاوس، تیونینگ تهرانی، سالن زیبایی روژین برتر و دندانپزشکی امین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طالقانی غربی تهران

ایستگاه اتوبوس طالقانی غربی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جنت‌ آباد جنوبی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید همت، پژوهنده، بین میدان شهدای آتش نشان و بلوار لاله می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس طالقانی غربی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس طالقانی غربی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طالقانی غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاشانی
  بلوار آیت الله کاشانی، جنت آباد جنوبی، بین ایثارگران و اول
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه گروسی
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، امیر ابراهیم
 • ایستگاه اتوبوس شمشاد
  بزرگراه شهید همت، سردار جنگل، بیست و دوم بهمن، بین کافی ماسوله و شمشاد
 • ایستگاه اتوبوس خانلو
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بعد از بعثت
 • ایستگاه اتوبوس پارسیان
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بین دانش و بیست و یک متری گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طالقانی غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طالقانی غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طالقانی غربی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، پژوهنده، بین میدان شهدای آتش نشان و بلوار لاله
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo