عکس پارکینگ
category

پارکینگ (محله شهرک آپادانا، تهران)

پارکینگ
استان تهران تهران استان تهران، تهران، لشگری، رحمانی

موقعیت پارکینگ در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پارکینگ (پارکینگ) در محله شهرک آپادانا تهران و ورودی مترو میدان آزادی واقع شده است. این مکان یکی از یازده پارکینگ در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه علوم زمین و همچنین بازار گل و گیاه فکوری، مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی، ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب، پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی و ایستگاه مترو میدان آزادی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، لشگری، رحمانی


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ واقع شده‌اند:

 • پارکینگ ترمینال غرب
  (4.0)
  بزرگراه جناح، دانش، بعد از رحمانی
 • پارکینگ شبانه روزی شماره 2 پایانه غرب
  (3.1)
  بزرگراه جناح، دانش
 • پارکینگ بهار
  (4.1)
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • پارکینگ فروشگاه اتکا
  (5.0)
  لشگری، فکوری
 • پارکینگ برج آزادی
  (3.0)
  بزرگراه لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیکزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پارکینگ

  • avatar
   شریف‌زاده (شهریار سطح ۲) جمعه 27 فروردین ماه 1400

   پارکینگ موقعیت مکانی خوبی دارد و در اطراف آن تاکسی و مترو نیست و پارکینگ بزرگی است

   4
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ تهران ندارد.