info
عکس پارکینگ
category

پارکینگ (محله شهرک آپادانا، تهران)

درباره‌ی پارکینگ

پارکینگ (پارکینگ) در محله شهرک آپادانا تهران و ورودی مترو میدان آزادی واقع شده است. این مکان یکی از سیزده پارکینگ در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه علوم زمین و همچنین بازار گل و گیاه فکوری، مسجد هفتاد و دو تن، ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب، ایستگاه مترو میدان آزادی و پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ واقع شده‌اند:

 • پارکینگ پشتیبانی مهرآباد
  فرودگاه مهرآباد
 • پارکینگ حجاج
  بزرگراه آیت الله سعیدی، حجاج
 • پایانه اتوبوس
  بزرگراه لشگری، عزیزی، بین میدان دکتر مجتهدی و سلطان محمدی
 • پارکینگ بلوک ۱۰
  بزرگراه لشگری، فکوری
 • پارکینگ کمیته امداد
  لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیکزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد پارکینگ

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   شریف‌زاده
   جمعه 27 فروردین ماه 1400

   پارکینگ موقعیت مکانی خوبی دارد و در اطراف آن تاکسی و مترو نیست و پارکینگ بزرگی است

   6
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ ندارد.
  neshan logo