info
عکس ایستگاه اتوبوس پل باقی زاده
category

ایستگاه اتوبوس پل باقی زاده محله رودکی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل باقی زاده

ایستگاه اتوبوس پل باقی زاده (ایستگاه اتوبوس) در محله رودکی اراک و خیابان شهید خانلری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله رودکی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوتیک امیر، سوپر مارکت عباسی، لوازم یدکی اتو پارت، تعمیرگاه استان (امامی) و مرکز بهداشت رودکی ۲ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل باقی زاده اراک

ایستگاه اتوبوس پل باقی زاده اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله رودکی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار آیت الله طالقانی، باقی زاده، شهید خانلری، بین هوشنگ شیرمحمدی و مرادی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل باقی زاده اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس شبانه روزی چهارچشمه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل باقی زاده اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل باقی زاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورمحسن
  طالقانی، شهدای شبان، میدان آسمان
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای کرهرود
  کاظمی کرهرودی، بین میدان انقلاب و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس آذرآب
  بلوار آیت الله طالقانی، مشتاقی، موسی صدر، بین نسترن 2 و خیام
 • ایستگاه اتوبوس مشتاقی رفت
  طالقانی، بین شفق و دلگشا
 • ایستگاه اتوبوس مشتاقی
  طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل باقی زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل باقی زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل باقی زاده ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار آیت الله طالقانی، باقی زاده، شهید خانلری، بین هوشنگ شیرمحمدی و مرادی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo