info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج
category

ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج محله صفائیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج

ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و خیابان ملّاصدرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا همبر 27، کافه رستوران ربانزو، آرایشگاه میخک طلایی، نفتالین و سهند رایانه کویر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج یزد است که در محله صفائیه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین ملاصدرا 27 و اطلسی 31 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه منتظر فرج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین ملاصدرا 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس خاتمی
  بلوار امیر کبیر، بعد از بلوار آتش نشان
 • ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان
  بلواردانشگاه، بین بوستان و مجدالعلما
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج ندارد.
  neshan logo