عکس ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید (محله آبشاهی، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بهشتی، بین 7 محبوب و ابوذر

موقعیت ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید در محله آبشاهی یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و خیابان بهشتی، بین 7 محبوب و ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان تخصصی مادر و همچنین دبیرستان پسرانه حضرت امام حسین (ع)، فروشگاه شیرآلات نگار (چینی کرد)، شرکت بهساز سیستم یزد، کارواش 20 قائم و شرکت نرم افزاری ایرسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید است که در محله آبشاهی خیابان بهشتی، بین 7 محبوب و ابوذر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بهشتی، بین 7 محبوب و ابوذر می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ایران قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بهشتی، بین 7 محبوب و ابوذر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بنیاد شهید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ستاره کویر
  باهنر، بین خرم و نشاط
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان
  طالقانی، بین شهید محمود دایی و سیزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید ندارد.
  neshan logo