info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
category

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین محله آذر یزدی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در محله آذر یزدی یزد و خیابان باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله آذر یزدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یزد تخفیف و همچنین پت شاپ دکتر حرازی، پیتزا فروتن، کباب باباکوهی، گل فروشی گل افروز و کارواش پویا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین یزد است که در محله آذر یزدی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس باهنر، بین ولی عصر و دهقان می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ایران قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهدشت
  شهید صدوقی جنوبی، بین میدان شهید باهنر و زهرا
 • ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد
  شهید صدوقی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس میدان باهنر
  شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 29 و 31
 • ایستگاه اتوبوس مرکز علمی کاربردی
  کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین ندارد.
  neshan logo