info
عکس سازمان انرژی اتمی جمهور اسلامی ایران
category

سازمان انرژی اتمی جمهور اسلامی ایران محله امیرآباد، تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان انرژی اتمی جمهور اسلامی ایران

سازمان انرژی اتمی جمهور اسلامی ایران (اداره و سازمان دولتی) در محله امیرآباد تهران واقع شده است. این اداره یکی از دوازده اداره و سازمان دولتی در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی راکتور تحقیقاتی تهران و سوپر مادر قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان انرژی اتمی جمهور اسلامی ایران واقع شده‌اند:

 • مرکز ملی علوم فنون لیزر ایران
  کارگر شمالی، ابطحی غربی، بین هدهد و ولفجر
 • ساختمان خوارزمی
 • سازمان مدیریت صنعتی
  (3.0)
  کارگر شمالی، دوم، نهم
 • ناحیه 6
  (3.0)
  دهم، بین 10/1 و هفتم
 • مرکز رشد سازمان انرژی اتمی ایران (رسا)
  (5.0)
  آزادگان، بیست و یکم، بین فجر دوم و ولفجر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Farbod (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان انرژی اتمی جمهور اسلامی ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان انرژی اتمی جمهور اسلامی ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان انرژی اتمی جمهور اسلامی ایران ندارد.
  neshan logo